Pracownia


Autorska pracownia projektowa założona i prowadzona przez Marzenę Kryńską, absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej z kilkuletnim doświadczeniem w polskich i zagranicznych biurach projektowych na wszystkich etapach projektowania i wykonawstwa.


Projektowanie to styl życia, a kreatywność i pasja tworzy wyjątkową architekturę, dlatego tak wielki nacisk kładziemy na te cechy w doborze zespołu oraz projektowaniu. Kierujemy się estetyką, elegancją i funkcjonalnością.


Współpracując z uprawnionymi i utalentowanymi projektantami, podejmujemy każdy temat projektowy, niezależnie od wielkości i skomplikowania projektu. Dbamy o szczegóły, nie pozostawiamy detali przypadkowi. Nie szczędzimy czasu na powstanie projektu idealnego.


Oferujemy pełny zakres usługi projektowej od badania chłonności terenu, warunków zabudowy, koncepcję i aranżację, przez projekt budowlany wraz z wymaganymi uzgodnieniami i dokumentacją wielobranżową potrzebną do uzyskania pozwolenia na budowę, po projekty przetargowe i wykonawcze oraz nadzór autorski.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą biura.

fot. Ewa Dziekanowska